مندوی
دسته
مندوی

شرایط ثبت آگهی در مندوی

برای ارتقاء کیفیت تجربه کاربران، «مندوی» مجموعه ای از دستورالعمل ها برای ثبت آگهی تعیین کرده است. این دستورالعمل ها به منظور افزایش میزان رضایت مندی کاربران و اثرگذاری بیشتر آگهی ها طراحی شده اند.

 

آگهی های منتشر شده برای مدت یک ماه در «مندوی» باقی می مانند و در صورتی که تمدید نشوند، پس از اتمام این مدت حذف خواهند شد. در برخی دسته بندی های رایگان، مدت نمایش آگهی ممکن است بین 7 تا 15 روز باشد تا کیفیت مشاهده آگهی ها بهبود یابد.

در صورت حذف آگهی، امکان ثبت آگهی مشابه تنها پس از گذشت 24 ساعت وجود دارد. این مدت زمان برای دسته بندی خودروها به 72 ساعت افزایش می یابد.

هر کاربر می تواند در هر شهر و دسته بندی خاص، تعداد محدودی آگهی املاک و… را رایگان ثبت کند. برای ثبت آگهی های بیشتر، لازم است هزینه ای تحت عنوان «ارسال بیش از حد مجاز» پرداخت شود و آگهی ها در صفحه «آگهی های من» با وضعیت در انتظار پرداخت نمایش داده می شوند.

کاربران مجاز به ثبت تعداد محدودی آگهی در هر دسته بندی اصلی به صورت روزانه هستند و برای ثبت آگهی های بیشتر باید در روزهای بعد اقدام نمایند.

هر آگهی فقط میتواند در یک شهر منتشر شود و باید مربوط به یک نوع کالا یا خدمت خاص باشد.

آگهی های ثبت شده از طریق هر یک از پلتفرم های مندوی مانند وبسایت، اپلیکیشن اندروید یا iOS، در تمامی پلتفرم ها منتشر و به کاربران نمایش داده می شوند.

پس از انتشار آگهی فروش مسکونی، امکان ویرایش اطلاعات تماس و دسته بندی آگهی وجود ندارد.

لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم رعایت دستورالعمل های فوق، ممکن است آگهی کرایه مسکونی و … شما ثبت نشود یا پس از ثبت حذف گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر، مقاله «چرا آگهی من منتشر نشده است؟» را مطالعه فرمایید.

 

نوشته های مرتبط

ارسال یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *